Menu

ПРОДУКЦІЯ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ПРОДУКЦІЯ

Процес термообробки деревини – це досить серйозний процес. При цьому змінюється структура і хімічний склад деревини. Природно, що кожна порода дерева по-різному реагує на такий вплив. Різна структура волокон, вміст смоли і вологи – це найважливіші фактори отримання якісної термодеревини. Обробити можна будь-яку породу дерева, але дійсно якісний і стійкий до зовнішніх впливів матеріал виходить тільки з певних порід дерев. Інші породи або використовуються в тій чи іншій мірі для отримання темодерева, або не використовуються зовсім. В процесі багаторічних дослідів європейці виділили певні породи дерев, які оптимально підходять для термообробки. Ми переймаємо цей безцінний досвід і пропонуємо якісне термодерево з наступних порід.

Термососна

Вироби з термососни найпопулярніші на ринку термодерева. При своїй відносно невисокій ціні, вони можуть експлуатуватися протягом тривалого часу, так як володіють всіма експлуатаційними характеристиками деревини виробленої з набагато більш дорогих порід натурального дерева. Термососна легка і зручна в обробці і поліровці, що дозволяє здійснювати практично будь-які кольорові рішення.

Завдяки яскраво вираженій текстурі волокон і красивому золотисто-коричневого кольору дуже затребувана в обробці приміщень – обшивка стін, підлоги, меблі, елементи декору. Мінімальна кількість смоли і можливість обробки при максимально можливій температурі робить це дерево дуже підходящим для обробки. Фасади будинків, підшивка покрівлі, альтанки – також сфера використання цього матеріалу.

Термоясен

Ясен можна зустріти практично в будь-якому куточку Європи, особливо ближче до півночі. Велике число ясенів росте в Латвії, Польщі, на Балтійському узбережжі, його можна зустріти в Криму і на Кавказі. Це дерево здавна вважається однією з найголовніших деревних порід. Воно міцне, в’язке і володіє гарними натуральними текстурою і кольором. Ясен часто використовується для озеленення міських вулиць.

У ясена яскраво виражена однорідна текстура деревних волокон. Практично не має дефектів, як зовнішні, так і приховані – вузлики, тріщини і т.д. Властива цьому дереву висока еластичність і зручність обробки. Можливість отримання різних відтінків залежно від вибору режиму термообробки. Термоясен з успіхом використовується як для зовнішніх, так і для внутрішніх оздоблювальних робіт.

Термобук

Бук – це одна з найпопулярніших порід дерева, використовувана в будівництві і для виготовлення меблів. Деревина бука з гірських районів вважається найміцнішою і якісною. Колір дерева жовтуватий з червоністю. Річні шари розрізняються за кольором, гармонійно поєднуючись між собою. Серцеподібні промені добре видно. Текстура дерева однорідна, гнучка, досить міцна.

Термобук використовується як для виробництва дощок для підлоги і обшивки стін, так і для виготовлення меблів. Володіє менш вираженою текстурою в порівнянні з іншими породами. Проте, завдяки спеціально підібраному режиму обробки можна домогтися унікального кольору, що дуже цінно в створенні певного інтер’єру.

Термограб

Термограб – дерево має найбільшу (з доступних в Україні) щільність і міцність навіть після термомодифікації. Термомодифікація робить граб нечутливим до змін температури і вологи, а висока щільність – дозволяє проводити тепло ефективніше, ніж його проводять дуб або ясен. Ці дві феноменальні властивості дозволяють виробляти з термограба найефективніший паркет і навіть масивну дошку для підлоги з системою підігріву.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.