Menu

ДЕРЕВООБРОБКА

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ДЕРЕВООБРОБКА

Надаємо послуги термічної обробки обрізної та необрізної дошки, будь-якої породи дерева, при вологості 8-12%.
В середньому, процес термічної обробки деревини займає 7-10 днів.
Кінцевий колір дошки може бути як світло-коричневий, так і темно-коричневий, в залежності від температури модифікації.
Мінімальний об’єм сировини,яку ми приймаємо для модифікації – 5 м.куб;
максимальна товщина дошки – 50 мм.

ПЕРЕВАГИ ТЕРМОДЕРЕВА

1. Термодерево є безпечним

Натуральність матеріалу і екологічна чистота залишаються притаманними термодереву, оскільки термічна обробка не має на увазі використання хімічних речовин.

2. Висока міцність термодерева

внаслідок чого воно практично не схильне до механічних впливів, не боїться перепадів температур і інших атмосферних чинників.

3. Стійкість до впливу вологи

– структура термодерева дуже щільна, тому воно не вбирає в себе вологу, і як результат не набухає, не деформується, не розтріскується, тобто протягом всього періоду експлуатації зберігає первісну форму і вид

4. Низький рівень теплопровідності

– термодеревина зберігає у Вашому домі до 30% більше тепла в порівнянні зі звичайним деревом і вже тим більше з іншими будівельними матеріалами.

5. Довговічність матеріалу

забезпечується тим, що термодерево не гниє, тому що не поглинає вологу, також на ньому не з’являється цвіль. Воно не привабливо для комах шкідників, оскільки після термообробки в ньому відсутні поживні для них речовини.

6. Зовнішній вигляд термодерева

відрізняється незвичайною красою. Після термообробки поверхня деревини стає рівною і гладкою. За допомогою термічної обробки деревини можна додати різні відтінки, кольори стають більш насиченими, деревина змінює колір по всій своїй товщині.

Термічна обробка деревини є давнім і природним способом підвищення міцності деревини. Ми використовуємо термічну обробку в сучасному, якісному та строго контрольованому процесі. Термічна обробка обробляє природні властивості деревини, використовуючи високу температуру (185-215 ° С) і водяний пар. Жодні хімреактиви не використовуються у виробничому процесі. Термооброблені вироби, таким чином, є винятково природними та екологічними.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.